En İyi Ankastre Set Fiyatları

En İyi Ankastre Set Fiyatları

22-07-2020

En İyi Ankastre Set Fiyatları

Ankastre setler, günümüzde en çok tercih edilen, kullanışlılık ve şık estetik görüntüyü bir arada sunan alternatif olarak sahneye çıkmaktadır. Mutfakta yer alan ekipmanlardan genellikle iki veya daha fazlasının mutfak dolaplarına entegre biçimde yerleştirilmesidir. Birbirinden farklı setler, çeşitli kombinasyonlar oluşturularak çeşitli zevklere ve mutfaklara kusursuz şekilde uyum sağlamaktadır.


Mutfağını ilk kez oluşturacaklar veya yenileyecekler için artık ciddi bir seçenek haline gelen ankastre setler, geniş bir fiyat bandıyla her bütçeye göre ürün sağlamayı amaçlamaktadır. Bu durum çok değişken rakamlarla karşılaşılacağı anlamına gelir. O sebeple önemli olan mutfağın şekli, alan genişliği ve ergonomi faktörleridir. Bu kriterlere en uygun kombinasyonu seçmek, rahat ve sağlıklı bir kullanım sunacaktır.


Fiyatı Belirleyen Faktörler


Ankastre set dendiğinde akla ilk olarak;


  • Fırın,
  • Ocak ve
  • Davlumbaz gelmektedir.


Ankastre set fiyatları yukarıdaki ürünler dahil edilerek hesaplanır.


Buna ilave olarak; bulaşık makinesi ve mikrodalga fırın gibi çeşitli ürünler de eklenerek mutfakta ihtiyacınız olan bütün ürünler bir arada sunulabilmektedir. Markalar tarafından ankastre setler takım halinde bir araya getirilirken, ürünlerin tek tek seçilme olanağı da mevcuttur. Bu durum ankastre set fiyatlarının bütçelere daha uygun şekilde oluşturulması avantajını beraberinde getirir.


Ankastre set fiyatları markadan markaya da değişiklik göstermektedir. Yine de ankastre set fiyatları marka, belirleyici tek unsur değildir. Her markanın özellik, tasarım ve model olarak kategorileri de mevcuttur. Yine de bilinirliği yüksek markaları tercih etmek, uzun dönemde tatminkâr sonuçlar ortaya koyacaktır.


Kullanılan malzeme, işçilik ve ürünün mutfak yapısıyla uyumu gibi etkenler de memnun edicilik noktasında oldukça önemlidir. Montajı ve uygulaması iyi bir işçilik gerektiren bu setler; uzun süreli kullanım ve dayanıklılık odaklı üretilir. Sonuç itibarıyla sağlam malzeme ve kaliteli ürünü bulmak önemlidir.


Ankastre setlerde marka seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta servis imkânıdır. Tüm ürünler aynı marka olacağından dolayı olası bir problemde hızlı ve ilgili bir yetkili servis hizmeti almak önemlidir. Servis imkânları güçlü ve müşteri dostu firmalar tercih edildiğinde, ürünler huzur ve güven içinde kullanılacaktır.


Bilinen markaların kaliteli ürünleri söz konusu olduğunda, örnek olarak Arçelik’in ankastre setleri 3 bin ile 10 bin; Bosch marka setler 4 ile 15 bin; Ukinox ankastre setler ise 3 bin ile 7 bin gibi fiyatlara satın alınabilmektedir. Sektör bilinirliği yüksek olan ve ankastre setlerde uzmanlaşmış bu tür firmalar ihtiyaçlara ve bütçeye en uygun kombinasyonu oluşturabilmektedir.


Seçim yapmadan önce, tüm bu fikirlerden yararlanmak en iyi ankastre set ürünlerini en uygun fiyatlara alabilmek açısından faydalı olacaktır. Ankastre set örneklerinin bazılarını aşağıdaki fotoğraflarda inceleyebilirsiniz: 

En İyi Ankastre

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.