En İyi Ankastre Dolabı Nasıl Seçilir?

En İyi Ankastre Dolabı Nasıl Seçilir?

21-06-2020

En iyi ankastre dolabı nasıl seçilir? sorunuzun cevabı bu yazımızda.

Mutfağında yenilik yapmak isteyen ancak komple mutfak değişimi için bütçesi kısıtlı olanlar değişime önce mutfak ekipmanlarından başlıyorlar. Bunun için ise ankastre setle mutfaklarını yenileyecek olanların sayısı ise hayli çok. Ancak eski mutfak yapıları özellikle ankastre ocaklar ve fırınlar için uygun değil. Burada ise çözüme ankastre dolapları yetişiyor. Çok uygun fiyatlara bulunabilen en iyi ankastre dolaplarında seçim yaparken dikkat edilmesi gerekenleri sizin için araştırdık.

Ankastre Setlerinizi Mutlaka Ölçün

Çoğu ankastre ocak ve fırın dolabı standart ölçülerdedir. (85*61*57) Eğer sizin ürünleriniz bu ölçülerden farklıysa özel yapım bir dolap tercih etmek zorundasınız. Ankastre dolabı tercih ederken öncelikle ısı yalıtımına ve yanmayan bir materyal ile kaplı olmasına dikkat etmelisiniz. Dolabın malzemesi ne kadar iyi olursa kullanım ömrü de o kadar uzun olur. Aynı kıstaslar ankastre fırın yerleştirilebilen boy dolapları için de geçerli.  Tüm bunların dışında renk, ayak çeşidi ve çekmece detaylarına da dikkat etmeniz gerekiyor. Piyasadaki ankastre dolapları ise 100 TL ile 500 TL arasında değişiyor.

Bir önceki yazımız olan En İyi Ankastre Mikrodalga Fırın Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizde Ankastre fırın, en iyi ankastre fırın ve en iyi ankastre mikrodalga fırın hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha detaylı bilgi için En İyi Ankastre Blogu Anasayfasına giderek, başka yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

En İyi Ankastre

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.