Ankastre Bulaşık Makinesi Fiyatları

Ankastre Bulaşık Makinesi Fiyatları

21-06-2020

Ankastre mutfak denilince bir çoğumuzun aklına ankastre ocak, ankastre fırın gibi ankastre mutfakların olmazsa olmazlarından biri olan ankastre bulaşık makineleri gelir. Bizde bu yazımızda sizler için önde gelen markaların “Ankastre Bulaşık Makinesi Fiyatlarını”derledik. 

Ankastre Bulaşık Makineleri Ne Kadar?

Ankastre veya yarı ankastre bulaşık makinelerini daha önceki yazılarımızda anlatmıştık. Ankastre veya yarı ankastre bulaşık makinelerindeki tek farkın makinenin panel kısmının açık veya kaplamalı olması durumu olduğu belirtmiştik. Ölçülerinin de diğer makinelerle aynı olduğunu bir kez daha belirtelim.

Birçok özelliği normal bulaşık makineleri ile aynı olsa da ankastre veya yarı ankastre bulaşık makinesi fiyatları diğerlerinden farklı oluyor.

İşte en çok tercih edilen ankastre ve yarı ankastre bulaşık makinesi fiyatları;

(Fiyatlar akakçe.com adresinden en çok tercih edilen ankastre bulaşık makinesi sıralamasından ve markaların kendi web adreslerinden alınmıştır.)

Ukinox 3960 TL

TEKA 3699 TL

Bosch 4390 TL

Arçelik 1899 TL

Beko 1636 TL

Siemens 6599 TL

Franke 2645 TL

Electrolux 3545 TL

Silverline 1875 TL

Arçelik 2899 TL

Bir önceki yazımız olan Ankastre Fırın En Ucuz Nereden Alınır? başlıklı makalemizde ankastre, Ankastre fırın ve ankastre fırın fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha detaylı bilgi için En İyi Ankastre Blogu Anasayfasına giderek, başka yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

En İyi Ankastre

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.